internetin bu denli hayatımızın içerisine girdiği günümüzde insanlar teknoloji çok düşkün bir hale geldi. artık pek çok kişi işlerini, alışverişini mobil cihaz ve bilgisayarlar ile kolaylıkla yapıyor. bu durum ise firmaları teknolojiyi yakından takip etmesi konusunda zorlamaktadır. tüketiciler artık şirketleri kullanmış oldukları teknoloji ya da ekipmanlar ile değerlendiriyor. dış görünümün son derece önemli olduğu günümüzde, web tasarım çalışmaları büyük bir önem arz ediyor. web tasarımı ziyaret eden kişilerin sizi nasıl tanıyacağını gösterir. bu da sizin kalitenizi ve vizyonunuzu yansıtmaktadır ve tanıtımınızın yapılmasını sağlar. hatta hizmet ve ürün satışını daha kolaylıkla yapabilirsiniz.

clemury olarak firmanızın sektörde önemli bir yere gelmesi ve müşterilerin size daha rahat ulaşabilmesi için en şık ve en kaliteli web tasarım sürecini yaratıyoruz. tamamen isteklerinize yönelik olarak yürüttüğümüz süreçte kendi özgün fikirlerimizi katarak en iyi sonuca ulaşabilmeniz için yardımcı oluyoruz.

hazırlamış olduğumuz web sitelerini yönetim kontrol panelli olarak tasarlıyoruz. böylelikle web sitenizi daha hızlı ve daha basit bir şekilde yönetebilirsiniz. web tasarım sürecinin tamamlanmasının ardından sitenin tüm kontrol size geçmektedir. özellikle çok sık içerik değişikliği yapılan ya da geniş içeriğe sahip web sitelerinde değişiklik yapılmak istenildiğinde yönetim kontrol paneli üzerinden değişiklik yapılarak web sayfalarının hızlı bir şekilde güncellenmesine olanak tanır.

yönetim kontrol paneli ile neler yapabilirsiniz?

  • web sitenize yeni ürün ve hizmetlerinizi ekleyebilirsiniz.
  • yeni bir duyuru yapabilirsiniz.
  • güncel haberleri ekleyebilirsiniz.
  • ürün bilgilerini ve fiyatlarını güncelleyebilirsiniz.
  • yayınlanan eski haberleri sitenizden kaldırabilirsiniz.
  • ürün resimlerini kolaylıkla ekleyebilirsiniz.
  • üretimden kalkan, satışı yapılmayan ürünleri ya da eski sayfaları kaldırabilirsiniz.
  • firma bilgilerini güncelleyebilirsiniz.

özellikle elektronik ticaret sitelerinde web tasarımı ve yönetim kontrol paneli son derece önemlidir. tüketiciler alışveriş yapacakları sitelerin şık bir görüme sahip olmasını, kullanımının kolay olmasını isterler. ayrıca internet kullanıcıların pek çoğu mobil cihazları üzerinden sitelere girmektedir. bu nedenle sitenizin mobil uyumlu olması da büyük bir önem taşıyor. bunun yanında aşırı reklam içeren sitelerden tüketiciler daha çabuk çıkma eğilimi gösteriyor.

clemury olarak sektörünüzde önde gelen firmalar arasında yer almanız ve kurumsal kimliğinizin oluşması için çalışmaktayız.