Teknolojinin gelişimi ile beraber bilgisayar ve mobil cihazlar hayatımızın vazgeçilmezleri haline geldi. Günümüzde hem kamu hem de özel firmalar işlerinin büyük bir bölümüne bilgisayar ve internet üzerinden gerçekleştiriyor. Böyle olunca iş planlaması, iletişim, pazarlama, satış, bilgi ve veri transferi gibi pek çok faaliyeti bilgisayarlar ile yapmaktayız. Bununla beraber bilgi işlem desteği önemli bir çalışma haline geldi. Çünkü çalışmaların devamlılığı için bilgisayarın doğru bir şekilde kullanılması arıza ve sorunların hızlıca çözülmesi gerekmektedir.

Pek çok şirket bilgisayar network ve donanımlarının yönetilebilmesi için kendi bünyesinde teknik personel barındırmaktadır. Böylelikle firmanın işlerinin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi, network ve donanımların sağlıklı bir şekilde işlemesini sağlasa da yüksek bir maliyet yaratır. Çünkü bilgi işlem desteği sağlayacak olan personelin hızlı gelişen ve değişen teknolojiyi aynı hızda takip etmesi çok zordur. Hızlı gelişen teknoloji bilgi işlem personelinin eğitim almasını gerektirmektedir. Bu durum ise şirket için hem zaman kaybına hem de ekstra maliyete neden olmaktadır.

Bilgi işlem desteği departmanına sahip olan işletmelerde zamanla bu durumun farkına vararak bilgi işlem personel sayısını düşürmeye hatta departmanı kapatmaya başlamıştır. Çünkü bu konuda hizmet veren profesyonel firmalar daha hızlı ve daha az maliyetli bir şekilde çözüm sunuyor. Bu ihtiyaçtan yola çıkan firmamız Clemury ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için hızlı bir şekilde çözüm üretmektedir.

Firmamız ve uzman teknik personelimiz teknolojinin gelişimini anbean takip etmektedir. Yeni çıkan çözümleri siz değerli personelimize en hızlı şekilde sunabilmek için teknik personellerimizi sürekli olarak eğitmekteyiz. Pek çok konuda uzman ve sertifikaları teknik personeli kendi şirketinizin bünyesinde barındırmak istediğinizde aşırı bir masraf üstlenmek zorunda kalabilirsiniz. Bunun yerine işi Clemury’e bırakabilirsiniz. Sizin için hızlı ve etkili çözümler sunmaktayız. Böylelikle hem uzman desteği almış olacaksınız hem de daha az maliyet ile ihtiyaçlarınızı karşılamış olacaksınız. Ücretli olarak çalıştıracağınız personelin aylık ücret, yol, yemek, prim, izin ve kıdem ücretlerinden böylelikle kurtulabilirsiniz. Alanında uzman olum firmamız tüm bu masraf ve teknik bilgileri sizin için üstlenmektedir.