Sunucu ve Hosting Hizmeti paketlerimizi ile tanışarak siz de Clemury güvencesini hemen yaşamaya başlayın. Barındırma hizmetlerimiz ihtiyacınıza yönelik olarak planlanmaktadır. Bu da server ve barındırma kalitenizi yükseltecektir. Yeterli gelmeyen, kontrolsüz hizmetlerden sıkıldınız mı? Üstün performanslı işlemcilere sahip, ve root erişim sağlayan sunucularımızda güvenle tüm verilerinizi saklayabilirsiniz.

Maksimum güvenlik ilkemizle katmanlı güvenlik duvarlarımız aşılamaz. Bu yüzden tüm verileriniz güvencemiz altındadır. Dünya çapında güvenilir veri koruma yöntemlerimizle siz değerli müşterilerimize katkı sağlıyoruz.

Yüksek kullanılabilir kapasitemiz ve 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz servisimizle olası problemlerinizde her zaman yanınızdayız. Kurum içi ve internet kullanımına yönelik olarak sağladığımız servislerimizle yüzlerce çözüm ortağımız Clemury güvenini yaşamaya başladılar bile. Şimdi sıra sizde ve sizin markanızda. Doğru Sunucu ve Hosting Hizmeti çözümleri ile tanışmak için Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizlere ulaşabilir ve fiyat alabilirsiniz.

 

Yüksek Kaliteli Hizmet

Windows ve Linux ortamları için Sunucu ve Hosting Hizmeti içinde e posta sunucuları, dns sunucu sistemleri, veri tabanları çalışmalarımız bulunmaktadır. Yüksek performans ile çalışabilmesi için tüm sunucularımız sürekli güncelleştirilmekte ve yeni sunucular eklenmektedir. Kaynak havuzlarımız sürekli geliştirilmekte ve kapasiteleri düzenli olarak arttırılmaktadır.

Doğru kullanım ve ihtiyacınıza yönelik olarak sizlere farklı paketler sunuyoruz. Hosting paketlerimiz içinden size özel ihtiyaçları karşılayabilen, düzenli güncellenen ve sağlıklı kaynakların kullanılması önemlidir. Verileriniz yüksek güvenlik yapısıyla çevrili sağlıklı çalışan cihazlarda saklanmaktadır. Hizmetlerimizden bugünden itibaren en uygun fiyatlar ile yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Clemury’de her ihtiyaca bir çözüm var. Sektörde ihtiyaç duyduğumuz tüm konularda siz değerli müşterilerimizin iş potansiyelini arttıracak çalışmalara imza atmaya devam ediyoruz. Tasarımdan, Yönetime, hosting’ten, markalaşma sürecine kadar yanınızdayız.

2014’yılından beri çözüm ortağı olduğumuz değerli dostlarımızla beraber geleceğin sektörlerini ve pazarlama çözümlerini inşa ediyoruz. Uzman kadromuz ile tüm Türkiye’de bizden doğrudan hizmet alabilmeniz mümkündür. Sektörümüzde edindiğimiz Know how ile işleyiş süreçlerini en yakından takip ediyor. Verilerinizin güvenliğini garanti ediyoruz. Sağlıklı çalışan yapılar inşa ediyor ve rakiplerinizin bir tık önüne geçebilmeniz için çözümler üretiyoruz.